ČNS Praha, 61. aukce

Otto von Bismarck - 80 let narození 1.4.1895 - poprsí

Položka 2506
Vyvolávací cena: 700 CZK
Docílená cena: 700 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Otto von Bismarck - 80 let narození 1.4.1895 - poprsí v klobouku zprava / stojící Germania, opis, Nesign., Nepunc., Ag 38mm, 27.553g, hr., škr., rysky, patina

Zachovalost: -1/1-