ČNS Praha, 61. aukce

Bianchi 1854 - poprsí zleva

Položka 2519
Vyvolávací cena: 40 000 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878

Bianchi 1854 - poprsí zleva, opis/ pohled do basiliky sv. Pavla v Lateránu, opis, Sign., Ag 82mm, cca 280g, dr.hr., krásná patina RR!