Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Německo - Hamburg
Lauer - Živnostenská a průmyslová výstava 1889 - personifikace města s caduceem a věncem / znak města, opis, Sign., Ag 70mm, 124.048g, hr., nep.rys., patina