ČNS Praha, 61. aukce

Lauer - Živnostenská a průmyslová výstava 1889 -

Položka 2501
Vyvolávací cena: 6 500 CZK
Docílená cena: 6 500 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Německo - Hamburg

Lauer - Živnostenská a průmyslová výstava 1889 - personifikace města s caduceem a věncem / znak města, opis, Sign., Ag 70mm, 124.048g, hr., nep.rys., patina