Ústí nad Labem
150 let železnice Praha - Ústí nad Labem 2000 - Pražský hrad, Střekov, opisy / lokomotiva Mikádo, opis a nápis, Nesign., patin.zinek 50 mm, etue
Vídeň
Jauner - Všeobecná zemská výstava 1890 - Zásluze - Austria, dva putti, písmo/ korun.císařský znak, opis, Sign., Ag800, 67/82 mm, 99.348g, nep.hr., nep.rysky
Schwerdtner - Vídeňské obchodní gremium 1899 - alegorie a opis / tabulka s věnováním, věnec a opis, Sign., Ag800, 62mm, 72.976g, pěkná patina
Schwerdtner - otevření radnice ve Floridsdorfu 1903 - budova a 2-řádkový nápis / 5-řádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 35x47 mm
Nesign. - Dr.Karl Lueger, starosta Vídně 1844/1904 - poprsí čelně, věnec, opis / 5-řádkový nápis a znak ve věnci, Nesign., bronz 33 mm s raženým ouškem, dr.hr.
Vídeňský spolek křesťanských voličů 1909 - svým zasloužilým jubilantům - dva portréty, nápisy, Sign. Reinemer & Spiegel, patin. stříbř. bronz 65x47 mm
Vyškov
Šmakal - Hospodářská a národopisná výstava 1902 - znak, nápis, lipová ratolest / výstavní atributy, opis, Sign., Punc., Ag 43mm, 23.574g, nep.hr., patina
Zlatá Idka (Slovensko)
Herčík a Pošusta - 630 let hornických práv 1979 - horník, vstup do štoly, latinský nápis / městský znak ve věnci a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Čechy
Jan Neruda - úmrtní medailon b.l. (1891) - poprsí zprava, opis, Nesign., litý jednostranný dutý bronz 205 mm, pěkná patina R!
Vlastimil Tusar, předseda vlády - pam. plaketa 1924 - poprsí zleva, nápis, Sign.JM, jednostranný dutý litý bronz 107x143 mm, v reversu upínací patky, skvrny
1-
Hám - dráha Handlová-Hor.Štubňa - tunel TGM 1930 - portál tunelu v krajině, dvojitý opis / 7-řádk.nápis, hornická kladívka, Nesign., bronz 40mm, skvrnka, tém.
Nesign. - 100 let národní hymny 21.12.1934 - portréty Fr.Škroupa a J.K.Tyla, opis / kytice, notový záznam, opis, zlacený bronz 30 mm
Jan Masaryk - poprsí zprava, nápis, b.l., Sign.Mařík, litý jednostranný dutý hliník 132x198 mm
ČVUT - fakulta jaderná a fysikál.inženýrská 1955/1975 - hlava ženy zprava, model atomu, písmo / hvězda, nápis, znak ČVUT, Nesign., pat. bronz 50mm, pův. etue
Svatá Anežka Česká - patronka Charity 1989 - korunov. poprsí čelně, opis, Nesign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, původní etue
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Litá plaketa (1918 - 1919) - poprsí zprava, lipové lístky, nápis, Nesign., bez značky výrobce (patrně Komárovské železárny), bronz 165x255 mm, Nov1.1.8a
Šimonovský - jednostranná litá medaile (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., černě patin. zinek 60 mm, Fl.2, Nov1.1.14c, nep.hr., nep.rysky
Šimonovský - jednostranná litá medaile (1919) - poprsí zleva, opis, Sign., litý bronz 55mm, 59.442g, podobný jako Nov1.1.14, dr.vady materiálu
2
Kafka - AR dutá medailka s původním závěsem (1919) - poprsí zleva v klobouku, 2-řádkový nápis, Sign.BK, jako Nov1.1.19, patin.postř.bronz 27mm, 3.884g RR!
Čejka - AE medaile na paměť uzdravení na jaře 1921 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis a lipové lístky Sign., patinovaný bronz 30 mm, Fl.14, Nov1.1.42b