ČNS Praha, 80. aukce

Nesign. - 100 let národní hymny 21.12.1934 - portréty

Položka 2472
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Nesign. - 100 let národní hymny 21.12.1934 - portréty Fr.Škroupa a J.K.Tyla, opis / kytice, notový záznam, opis, zlacený bronz 30 mm