Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Vídeň
Schwerdtner - Vídeňské obchodní gremium 1899 - alegorie a opis / tabulka s věnováním, věnec a opis, Sign., Ag800, 62mm, 72.976g, pěkná patina