ČNS Praha, 80. aukce

Jan Neruda - úmrtní medailon b.l. (1891) - poprsí

Položka 2469
Vyvolávací cena: 800 Kč
Docílená cena: 7 500 Kč

Čechy

Jan Neruda - úmrtní medailon b.l. (1891) - poprsí zprava, opis, Nesign., litý jednostranný dutý bronz 205 mm, pěkná patina R!

Zachovalost: 0