Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa na výstavě 1891 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis ve věnci, Sign. J.CH., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.23b, skvrnky, patina
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile 1891 - sedící Čechie čelně v hladkém kruhu / Prům.palác, opis, Sign., cín 30 mm, ŠFP.34e, vl.škr., pat., téměř
Pavilon Klubu českých turistů, opis / Petřínská rozhledna, opis, Nesign., cín 54 mm, ŠFP.63b, nep.hr., nep.rysky, téměř
Plechové pouzdro se 14 kruh.obrázky 1891 - Průmyslový palác, český opis / pavilón Klubu českých turistů, opis, stříbřitě pokovený zinkový plech 55mm, ŠFP.71b
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze 1891 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 54 mm, ŠFP.81c, dr.rysky, pat.
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze - poprsí zprava, latinský opis / 5-řádk. český nápis ve věnci, Sign., zlac.mosaz 42 mm, ŠFP.83a, dr.hr.,dr.rys.,pat.
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze - poprsí zprava, latinský opis / 5-řádk. český nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 42 mm, ŠFP.83b, hr., patina
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Karlíně 1891 - poprsí zprava, opis/ 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 43 mm, ŠFP.88b, nep.skvrnky, patina
Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991
Medaile mincovny v Kremnici - postříbřený bronz 27 mm - Průmyslový palác, v pozadí dívka a krajkový motiv, opis/ emblém mincovny, vročení, opis, Sign.DZ (Zobek)
Medaile mincovny v Kremnici - Průmyslový palác, dívka, krajky a opis / balanciér v kartuši, opis, Sign.DZ (Zobek), zlac.Ag900, 38.435g, čísl.173, etue
Medaile mincovny v Kremnici 1991 - Průmyslový palác, dívka, krajkový motiv, opis/ balanciér v kart., opis, Sign.DZ, Ag900, 39.428g, čísl.35, pat., původní etue
Medaile mincovny v Kremnici - Průmyslový palác, dívka, krajkový motiv, opis / balanciér v kartuši, opis, Sign.DZ (Zobek), Ag925, 31mm, 15.624g, kapsle
Medaile Společnosti pro Všeobecnou čsl. výstavu - stylizov.budovy, vročení / Prům. palác, emblém, opis, Sign,JCS, Ag900, 40mm, 32.272g, certif."946", etue
AE medaile ražená na výstavišti- český lev s vročením na praporci/ stylizov. chrám sv.Víta, emblém výstavy, opis, Nesign., 38mm, nedor., hr., rysky, patina
Praha - Královské Vinohrady
Nesign. - 60 let Divadla na Vinohradech, 1907 - 1967 Průčelí divadla, opis, jednostranný bronz 70 mm, etue
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Tautenhayn - čestná cena ministerstva obchodu 1895 - hlava císaře Fr.Josefa zprava, opis / alegorie, opis, udělení na hraně, Sign., Ag 57mm, 69.088g, hr.ražbou
Příbram
Hornická Příbram - Kašpar Šternberk, 1761 - 1838, b.l. - poprsí mírně zprava, opis / hornická kladívka, a latinský nápis, znak, Sign.Knobloch, bronz 50 mm
Svatá Hora - hasičům za záchranu při požáru 27.4.1978 / 2008, Sign., Ag925, 30mm, 14.344g, kapsle, etue
Třebíč
Sign.OZ - 700 let města b.l. - radnice, latin. opis / městský znak, 2-řádkový nápis, patinovaný bronz 70 mm
Trhové Sviny
V nejtěžších dobách - v Žižkových stopách 1938 - poprsí zprava, palcát, opis / lipová a vavřín.snítka, písmo, Sign.OP (A.Peter), patinov.bronz 34 mm, téměř