Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze - poprsí zprava, latinský opis / 5-řádk. český nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 42 mm, ŠFP.83b, hr., patina