Praha - medaile Všeobecné československé výstavy 1991
AE medaile ražená na výstavišti- český lev s vročením na praporci/ stylizov. chrám sv.Víta, emblém výstavy, opis, Nesign., 38mm, nedor., hr., rysky, patina