Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Christlbauer - návštěva Fr.Josefa v Praze 1891 - poprsí zprava, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., zlacená mosaz 54 mm, ŠFP.81c, dr.rysky, pat.