Linec
Radnitzky - Čestná cena výstavy b.l. - Austrie zleva s dvěma rohy hojnosti, opis / městský znak v dubovém věnci, Nesign., Ag 43mm, 32.802g, grafitti, vl.rysky
Litoměřice (Leitmeritz)
Braun - Okresní hospodářský svaz - Za zásluhy b.l. - znak, třířádkový něm.nápis ve věnci / emblém svazu v kartuši, opis, Nesign., bronz 50 mm, patina, téměř
Leisek - plaketa na 700 let města 1227/1927 - radnice s okolím, německý nápis / alegorie, znak, vročení, Sign., patinovaný bronz 53x70 mm, lakovaný, téměř
Opava
Karnet a Kyselý - Ústřední hospodář. společnost b.l. - slezská orlice, opis / sedící Silesia, muž sekající obilí, slunce, opis, Sign., Ag 51mm, 44.419g, patina
Plzeň
Vysoká škola strojní a elektrotechnická (1949) b.l. - poprsí Františka Křižíka, opis/ emblém školy a nápis, Nesign., patinovaný bronz 70 mm
Pěvecký spolek Smetana 1900 / 1925 - poprsí zprava / 5-řádk. nápis a dvě lipové snítky, Nesign. (Odehnal), patinovaný bronz 30 mm s původním ouškem
Praha
Pichl - Zemský spolek chovatelů psů b.l. - hlava psa, česko-německý opis / česko-německý nápis, udělení, Sign., Punc., Ag 45mm, 37.132g, dr.hr., dr.rys., pat.
Donner - premie společnosti přátel umění 1796 - Karel Škréta mírně zleva, latinský opis / stojící Apolón, lat.opis, Ag 40mm, 43.667g, Don.3910, MZČ.108/1, pat.
Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedí u vavřínového stromku / nápis, dvojitý opis, Sign. Wurzel/Šmakal, Sign., Punc., Ag 55mm, 52.231g, patina
Rybník - obchodní, vzdělávací a podpůrný spolek 1908 / 1928, Nesign., hliníkový osmiúhelník 26x26 mm s původním raženým ouškem
Praha - novoročenky firmy Franta Anýž
Odehnal Antonín - PF 1925 - žena zleva zalévající lipku, opis, Sign., jednostranný bronz 60 mm, Kr.5
Odehnal Antonín - PF 1926 - vpravo kovář u kovadliny, vlevo žena se soškou na ruce, nápis - 25 let firmy, Sign., jednostranný patinovaný bronz 51x71 mm, Kr.6
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2003 - Přemysl Otakar II. na koni zleva, vročení a opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.538g R!
PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30 mm, 17.131g, patina R!
PF 2004 - renesanční kachel se znakem Jakuba Krčína, opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 14.513g R!
PF 2005 - císařská koruna Karla Velikého a opis / v paprscích jména vydavetelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 12.133g R!
PF 2006 - královna Emma klečící před svatým Václavem, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.462g R!
PF 2008 - kalich na iniciálách Jiřího z Poděbrad / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.849g R!
PF 2009 - Davidova hvězda, lví hlava, hrozny révy, opis / v paprscích jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 13.464g R!
PF 2010 - Jan Lucemburský - přilba s králov. korunou, chocholem a stuhou, opis/ v paprscích jména vydavat., velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.010g R!