ČNS Praha, 66. aukce

Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedí

Položka 2429
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Docílená cena: 2 600 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Praha

Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedí u vavřínového stromku / nápis, dvojitý opis, Sign. Wurzel/Šmakal, Sign., Punc., Ag 55mm, 52.231g, patina