ČNS Praha, 66. aukce

Pichl - Zemský spolek chovatelů psů b.l. - hlava psa

Položka 2427
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Praha

Pichl - Zemský spolek chovatelů psů b.l. - hlava psa, česko-německý opis / česko-německý nápis, udělení, Sign., Punc., Ag 45mm, 37.132g, dr.hr., dr.rys., pat.