Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Litoměřice (Leitmeritz)
Braun - Okresní hospodářský svaz - Za zásluhy b.l. - znak, třířádkový něm.nápis ve věnci / emblém svazu v kartuši, opis, Nesign., bronz 50 mm, patina, téměř