Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag lesklé 32 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987/1000, 14.6 g, Fl.41d, Nov.01.100a
O.Španiel - na 85.narozeniny, 1935 (Ag lesklé 32 mm) Poprsí zprava, opis / sedmiřádkový nápis, lipová a vavřínová snítka, Ag 987/1000, 14.6 g, Fl.41d, Nov.01.100a_orig.etue
O.Španiel - úmrtní medaile, 1937 (Ag matové 30 mm) Poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., Ag 987, 14.6g, Fl.54e, Nov.01.138a_tém.
Československo - medaile s portrétem E.Háchy
J.Šejnost - státní president Dr.Emil Hácha, portrét zleva, opis / uprostřed lev zleva, opis, 1941, Sign., Zn 60 mm, Nov.03.001b
Česká Republika
Český olympijský výbor - OH Salt Lake 2002 2řádk.nápis, hokejový brankář / olympijské kruhy, český lev, prapor Sign.L.Kozák, Punc., Ag 34 mm, 15.94 g
Investiční a poštovní banka 1992 - 1997, budova banky, opis / znak banky, nápis, Sign.MB, Punc.999, Ag 40 mm, 29.46 g
Morava
Spolek pro zvelebení chovu koní - Pochvalné uznání, b.l. Kůň a hříbě, česko-něm.opis / Věnec se stuhou, 5řádk.český nápis českoněm.opis, Nesig., Nepunc., Ag 33 mm, 12.3 g_orig.raž.ouško
Slezsko
Svídnice - školní odměna b.l. (1867) Ruka s věncem nad knihou na podstavci, lat.opis / 6řádk.nápis ve věnci, lat.opis, Nesign., Ag 36 mm, 15.3 g_R!
Vratislav (Breslau) - pohled na město, ,nápis BRESLAW, opis / vinohrad, nad ním slunce, opis, b.l. (1698), Sign.I-K Ag 44 mm, 24.49 g, SJ.43_R!
Vratislav (Breslau) - na svěcení pomníku Friedricha II., 27.6.1847 Král na koni zleva, něm.opis, v úseči 1742 / 4řádk.něm.nápis ve věnci 1842, opis, Sign.Lorenz F., Ag 42 mm, 28.89 g, SJ.407_R! tém.
Slovensko
Nesign. - Dr.Jozef Tiso - na pamiatku voĺby prvého prezidenta Slovenskej republiky 26.X.1939, portrét zprava, opis / 4řádk.nápis pod slov.znakem, Bronz 60 mm_R!
Belgie
Nesign. - Casino Knokke 1000 Belg.Franků, b.l. 32 mm, Punc.925, Ag 13.81 g
Dánsko
Hansen - P.W.Terdenskiold (viceadmirál) - na 250.výr.bitvy se Švédskem 8.7.1716 - 1966, portrét mírně zleva, opis / velký dánský znak, Punc.998, Ag 45 mm, 55.82 g
H.C.Andersen - na 200.výr.narození 1805 - 2005 Portrét zprava, opis / cestující v dostavníku, 2řádk.nápis Sign., Punc.925, Ag 35 mm, 29.94 g
H.C.Andersen - na 200.výr.narození 1805 - 2005 Portrét zprava, opis / 4 děti kolem sochy Sněhurky - SNEMANDEN Sign.IK, Punc.925, Ag 36 mm, 27.05 g
Marie Amelie Francouzská (manželka Ludvíka Filipa) - žeton na volba 15.8.1830, portrét zleva, opis / 6řádk.franc.nápis ve věnci Sign.Barre, Ag 14 mm, 3.54 g_R!
Německé státy před rokem 1871
Lipsko - k 75.výr.jubileu pojišťovací společnosti 1830 - 1905 Třířádkový nápis ve věnci, vročení ve stuze /kmen stromu s pochodní, opis, Nesign., Punc.900, Ag 45 mm, 31.7 g_R!
Vilém II. a Bismarck - na paměť usmíření, 1894 Hlava zprava, opis / hlava zprava, opis, Nesign., Sign.Lauer, Nepunc., Punc.0990, Ag 33 mm, 18.89 g_dr.hry v rev.
Otto von Bismarck - úmrtní medaile, 30.VII.1898 Poprsí s přilbou zprava, opis / Germanie truchlící nad rakví Sign., Ag 34 mm_dr.v.stř. v av.
Ludendorff - medaile 1914 Poprsí čelně, opis / Herakles bojuje s Hydrou, vročení Sign.E.Eue/Grünthal/Berlin, Nepunc., Ag 34.5 mm, 17.6 g, Zitz.4063_R!