Pátek 8.5.2015, 20:00:00.
Dánsko
Hansen - P.W.Terdenskiold (viceadmirál) - na 250.výr.bitvy se Švédskem 8.7.1716 - 1966, portrét mírně zleva, opis / velký dánský znak, Punc.998, Ag 45 mm, 55.82 g