ČNS Šumperk, 74. aukce

Hansen - P.W.Terdenskiold (viceadmirál) - na 250.výr.bitvy

Položka 2373
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Dánsko

Hansen - P.W.Terdenskiold (viceadmirál) - na 250.výr.bitvy se Švédskem 8.7.1716 - 1966, portrét mírně zleva, opis / velký dánský znak, Punc.998, Ag 45 mm, 55.82 g