ČNS Šumperk, 74. aukce

Nesign. - Casino Knokke 1000 Belg.Franků

Položka 2372
Vyvolávací cena: 240 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Belgie

Nesign. - Casino Knokke 1000 Belg.Franků, b.l. 32 mm, Punc.925, Ag 13.81 g

Zachovalost: proof