ČNS Šumperk, 74. aukce

H.C.Andersen - na 200.výr.narození 1805 - 2005

Položka 2375
Vyvolávací cena: 280 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Pátek 8.5.2015, 20:00:00.

Dánsko

H.C.Andersen - na 200.výr.narození 1805 - 2005 Portrét zprava, opis / 4 děti kolem sochy Sněhurky - SNEMANDEN Sign.IK, Punc.925, Ag 36 mm, 27.05 g

Zachovalost: proof