Československo - různé
ČSTV - medaile Mistr sportu ČSSR, Pulec.C.30-d, punc. Ag925, výroba Zukov, Nesign. (Beutler), nečíslov.
ČSTV - odznak Vzorný cvičitel, Pulec.C.30-f-2, Nesign., postříbřený bronz
Jezdím bez nehody - 1.000.000 km, Nesign., smaltovaný bronz 40x24 mm se zavíracím špendlíkem, jehlicová miniatura, původní společná etue
1,1
Přísežná stráž (patrně 1918 - 1939) - postř.bronzový plech 57x66 mm se zavíracím špendlíkem, etue
Svazarm - odznak Za obětavou práci - 1.třída, nečísl. Nesign., zlacený bronz 32x39 mm se zavír. špendlíkem, etue
Svazarm - odznak Zaslouž.cvičitel, pat.bronz 30x30 mm se zavír.špendlíkem, podobný jako Pulec.C.30g, etue
Tyršův odznak zdatnosti - typ 1948 - slovenská verze, jako Krubl.tab.28 (text str.55), proved. se šroubem, podložkou a maticí, miniatura, společná etue R!
Česká a slovenská federativní republika
Medaile Za zásluhy - I.stupeň, S-N.198a, zlacené puncované Ag900, výroba ZMS, průvlečná stuha, malá stužka s miniaturou, původní etue R!
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Medaile za hrdinství, F-Š.3, Sign.VM (Vitanovský), Punc., číslovaná "2", stužka, původní etue
Záslužný kříž Armády ČR - III.stupeň - zkušební(?) odražek aversu v bronz. plechu 47x53 mm, jako F-Š.5c
Česká republika - různé
Městské úřady ČR - Závěsná dekorace starosty, Nesign., patinovaný jednostranný bronz 80 mm s kovov. ráhnem a nákrční stuhou, původní etue
Protektorát Čechy a Morava
Čestný odznak Národního souručenství - se zlaceným břevnem, VDN.str.26, Sign.Karnet-Kyselý-Praha R!
Členský odznak Národního souručenství - klopový, Nesign., smaltovaný bronz 13x15 mm, VDN.str.25
Belgie
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., zn.LA (Alexander Leisek - Litoměřice), podobná jako VM.7, Laszlo.13/1, BB.145
Medaile Vítězství (cca 350.000 ks), Nesign., zn.R v reversu (Edward Riemer-Praha), 37mm, podobná jako Laslo.13/2
Bulharsko - BLR
Sbírka řádů (42ks), medailí (67ks) a odznaků (3ks), dva řády a jedna medaile jsou v původní etui, ostatní kusy uloženy v sáčcích číslovaných dle přilož.seznamu
Egypt
Miniatura Kalifovy hvězdy 1884-6, BB.1c, K-K.C16, Joslin.112e, původní stuha
Francie, V.republika, 1958 -
Cizinecká legie - pamětní odznak, Nesign., smaltovaný bronz 27x27 mm se zavíracím špendlíkem
Itálie
Řád Italské koruny - kříž III.třídy - komandér, Nimmergut.191/C, částečně zlacený bronz, částečně Au, bez stuhy
Pamětní kříž Viktora Emanuela III. na I.světovou válku (1915 - 1918), Mor.str.89-90, původní stuha
1/1/2