Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Československo - různé
Svazarm - odznak Za obětavou práci - 1.třída, nečísl. Nesign., zlacený bronz 32x39 mm se zavír. špendlíkem, etue