Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Česká a slovenská federativní republika
Medaile Za zásluhy - I.stupeň, S-N.198a, zlacené puncované Ag900, výroba ZMS, průvlečná stuha, malá stužka s miniaturou, původní etue R!