Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Medaile za hrdinství, F-Š.3, Sign.VM (Vitanovský), Punc., číslovaná "2", stužka, původní etue