Kříž Václav, 1830 - 1887
Zahájení dostavby chrámu svatého Víta v Praze 1873 - sv. Václav na koni s ostatky sv. Víta, opis / gotická podoba chrámu, opis, Sign., měď 41mm, 42.719g, patina
Zahájení dostavby chrámu svatého Víta v Praze 1873 - sv. Václav na koni s ostatky sv. Víta, opis / gotická podoba chrámu, opis, Sign., cín 41mm, 23.657g, vrypy
Josef Jungmann - 100.výročí narození b.l. (1873) - poprsí mírně zleva, opis / 5-řádkový nápis v lipovém věnci, Sign., cín 41 mm, skvrny v aversu, patina
Průmyslová jednota v Praze - Výstava (1875) - český znak, česko-německý opis / gryf táhne závodní vůz, opis, vročení, Sign., měď 49mm, 59.353g, dr.hr.,skvr.
Hospodářský klub pro Čechy b.l. (udělení 1880) - výstavní předměty, česko-německý opis / český lev, opis, Sign., Nepunc., Ag 44mm, 29.729g, hrany, rysky
Hospodářský klub pro Čechy b.l. (neudělená) - výstavní předměty, česko-německý opis / trojitý opis a nápis, Sign., měď 44mm, 37.977g, nep.hr., skvrnky
Praha - návštěva Čechů amerických 1885 - Národní divadlo, opis / americký orel s paprsky a hvězdami, opis, Sign., cín 37 mm, hr., vl.rysky, pěkná patina
Kvasnička Jan, 1844 - 1912
Josef Jungmann - odhalení pomníku v Praze b.l. - hlava zleva, opis / pomník v kartuši, opis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem
Josef Jungmann - na památku stých narozenin 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / pětiřádkový nápis, Sign., měď 30 mm, původní ouško odstraněno, MZČ.166/2, hr., pat.
Lange Konrád, 1806 - 1856
Metternich - pamět.medaile 1841 - poprsí zprava, opis / alegorie práva a síly, znak, opis, Sign., 49mm, 65.664g, Don.3602, BPM.272, H.7480(Ag), krásná patina
Franz Wierer - zakladatel lázní Bad Ischl 1843 - poprsí zprava, opis / sloup s havou Hippokrata, tři postavy, písmo, Sign., měď 54 mm, dr.hr., nep.rysky
Brandhof - lovecký zámek hrabat Meranských 1844 - zámek v horách, nápis / 14-řádkový nápis, věnec z obilí a révy, Sign., měď 48mm, 57.616g, krásná pat.
AE medaile na 50 let správy Uher 1796/1846 - poprsí císaře, lat.opis / poprsí palatina Josefa, lat.opis, Sign., 53mm, M.2620, H.3649(Ag), Haus.52, nep.rysky
Odhalení pomníku Františka II. ve Vídni 1846 - hlava Ferdinanda V., opis / pohled na pomník, opis a nápis, Sign., měď 49 mm, M.2622, Haus.114, krásná patina
Graz (Štýrský Hradec) - otevření Zemského domu 1846 - průčelí, znak Štýrska, opis / 7-řádk. nápis ve věnci, Sign., měď 49 mm, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Av.Johann - volba říš.kancléřem ve Frankfurtu 1848 - poprsí zprava, opis / císařský orel, opis a dubový věnec, Sign., postř.měď 49 mm, dr.hr., dr.rysky, tém.
Wilhelm Karl Haidinger - geolog a mineralog 1856 - Hlava zprava, opis / globus, zvěrokruh a opis, Sign., měď 64mm, 107.036g, krásná patina
Láska Miloš, 1917 - 1984
Numismatik Jan Šebesta - na 70.narozeniny 1948 - poprsí zleva, opis / velká "70", vavřínové ratolesti, nápisy, Sign., patinovaný bronz 55 mm
50.výročí založení Sokola v Brně-Řečkovicích 1950 - dvojportrét Fügnera a Tyrše, písmo / sedící sokol, vročení, opis, Sign., patinov. Ag937, 60mm, 90.428g
50.výročí založení Sokola v Brně-Řečkovicích 1950 - dvojportrét Fügnera a Tyrše, písmo / sokol sedící na větvi, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm