Lange Konrád, 1806 - 1856
Metternich - pamět.medaile 1841 - poprsí zprava, opis / alegorie práva a síly, znak, opis, Sign., 49mm, 65.664g, Don.3602, BPM.272, H.7480(Ag), krásná patina