Lange Konrád, 1806 - 1856
Odhalení pomníku Františka II. ve Vídni 1846 - hlava Ferdinanda V., opis / pohled na pomník, opis a nápis, Sign., měď 49 mm, M.2622, Haus.114, krásná patina