ČNS Praha, 80. aukce

Graz (Štýrský Hradec) - otevření Zemského domu 1846 -

Položka 2315
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Lange Konrád, 1806 - 1856

Graz (Štýrský Hradec) - otevření Zemského domu 1846 - průčelí, znak Štýrska, opis / 7-řádk. nápis ve věnci, Sign., měď 49 mm, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina