Knobloch Milan, 1921 -
Národní muzeum - 200 let zrušení nevolnictví 1981 - stylizovaná postava zpředu, nápis / zvon v pohybu, nápis, Sign., postříbřený bronz 40 mm
Kosmonosy 2004 - Kosmonoská Loreta, opis / zámek, opis, Sign., Ag925, 34mm, 20.0g, kapsle, etue, certifikát
Heřman Jakub Černín - 300 let úmrtí 2010 - portrét čelně, vročení, opis/ Kosmonoská Loreta, opis, Sign., patin. Ag925, 42mm, 30.025g, 100ks, etue RR!
Numismatik Christov Ljulin Bačo - naroz. 17.4.1942 - poprsí zprava, opis / Kosmonoská Loreta, opis, Sign., patin. Ag999, 50mm, 56.552g, 12ks, etue, certif. RRR!
Numismatik Christov Ljulin Bačo - naroz. 17.4.1942 - poprsí zprava, opis / Kosmonoská Loreta, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, 50ks, etue, certifikát RR!
Numismatik Christov Ljulin Bačo - naroz. 17.4.1942 - poprsí zprava, opis / Kosmonoská Loreta, opis, Sign., patinov. měď 50mm, 58.736g, 10ks, etue, certif. RRR!
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Soudce smluvený v Chebu 1432/1982 - jezdci na koních, brána, opis / listina s pečetí, střed města, písmo, Sign., postříbřený tombak 40 mm, k.275, patina
Kolářský Zdeněk, Peter Andrej
FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 30.001g, patina
Koreň Jozef, 1912 - 1971
Uranové doly západní Čechy b.l. - replika šlikovského tolaru 1525 / těžní věž, model atomu, opis, Sign., postříbřený bronz 51 mm, původní etue
Kozák Ladislav, 1934 - 2008
Alois Beer, malíř a básník - 150.výročí narození 1983 - poprsí čelně, drobné postavy, kytice, opis / budovy v Dobrušce, slunce, opis, Sign., patinov. bronz 60 mm
Kříž Václav, 1830 - 1887
Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. - alegorie, český opis/ nápis v kartuši a lipov. věnci, Sign., Ag 50mm, 34.909g, dr.hr., nep.rysky, patina
Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. - alegorie, český opis/ nápis v kartuši a lipov. věnci, Sign., měď 51mm, 54.242g, krásná patina
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý opis / česko-něm. nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag800, 42mm, 23.913g, hr., škr., rysky
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., měď 42mm, 26.782g, patina
Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, dvojitý česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., měď 42mm, 37.494g, škr., pat.
Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AR medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., Punc., 44mm, 29.873g, nep.hr., patina
Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AR medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., 44mm, 26.467g, dr.hr., nep.rysky, patina
Zemský štěpařský spolek pro Čechy - medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., měď 44mm, 37.512g, pěkná patina, téměř
I.všesokolský slet v Praze 1862 - poprsí Jindřicha Fügnera zleva, opis / poprsí Miroslava Tyrše zprava, opis, Sign., měď 30 mm, krásná patina
Jindřich Fügner - odhalení pomníku na Olšanech 1869 - hlava zleva, opis / pomník, vročení a opis, Sign., cín 30 mm, původní ouško odstraněno, nep.rysky, tém.