ČNS Praha, 80. aukce

FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978

Položka 2288
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Kolářský Zdeněk, Peter Andrej

FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, opis a nápis / hvězdice a opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 30.001g, patina