ČNS Praha, 80. aukce

Soudce smluvený v Chebu 1432/1982 - jezdci na koních

Položka 2287
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Kolářský Zdeněk, 1931 -

Soudce smluvený v Chebu 1432/1982 - jezdci na koních, brána, opis / listina s pečetí, střed města, písmo, Sign., postříbřený tombak 40 mm, k.275, patina