ČNS Praha, 80. aukce

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AR medaile b.l. -

Položka 2296
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 1 500 Kč

Kříž Václav, 1830 - 1887

Zemský štěpařský spolek pro Čechy - AR medaile b.l. - český lev, dva opisy / ovoce, nástroje, česko-německý opis, Sign., Punc., 44mm, 29.873g, nep.hr., patina

Zachovalost: 1/0