Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
J.T.Fischer - pamětní medaile b.l. (1948) Poprsí zleva, opis / státní znak, opis Sign., Bronz 70 mm, Nov.02.057
Československo - medaile s portrétem K.Gottwalda
R.Hájek - pamětní jednostranná plaketa z lisov.plechu (1949)#Postř. Poprsí zprava, nápis, Sign., Bronz.plaketa 52x61mm Sign., Bronz postř. 50 mm, Nov.04.008a_na samet.podložce
0/-
Československo - medaile s portrétem G.Husáka
T.R.Dušek - medaile na odstoupení Dr.Husáka z funkce prezidenta Portrét prezidenta čelně mírně zleva, opis / státní znak ČSSR nad zkříženými lipovými větvemi, dole nápis ČSSR, Sn kompozice nepatinovaná 60 mm, Nov.08.002a
Československo - medaile s portrétem Ludvíka Svobody
J.V.Straka - Ludvík Svoboda - medaile na zvolení prezidedentem#Postř Hlava zleva / 3řádk.nápis pod lipovou ratolestí, 1968 Sign.St, Postř.bronz 70 mm, Nov.07.008a
J.V.Straka - Ludvík Svoboda - medaile na zvolení prezidentem#Br Hlava zleva / 3řádk.nápis pod lipovou ratolestí, 1968 Sign.St, Bronz 70 mm, Nov.07.008b
Česká Republika
Nesign. - Anežka česká - česká koruna, b.l. Punc., Ag 30 mm, 7.37 g
Nesign. - 20 let České republiky, 1993 - 2013 V kotruně lípy nápis "20 let", opis / stylizovaný státní znak, nápis PRAVDA VÍTĚZÍ, Punc.999, Ag 33 mm, 15.62 g
Nesign. - Kde domov můj - České republice, 1.1.1993 Pohled na dominanty Prahy, opis / korunov.český lev, opis Punc.999, Ag 35 mm, 15.23 g
Nesign. - početní peníz, b.l. (cca 15.stol.) Královská koruna, opis / liliový kříž v 4dílném mezikruží Cu 25 mm_R!
D.Dupuis, H.Dubois - průmyslová společnost, b.l. (cca 1900) Hlava Marianny zprava, opis / 4řádk.nápis - věnováno M.A.Barthelemy Sign., Ag 26 mm, 22.72 g_oirg.raž.ouško se závěsem
Caque - medaile na otcovský fond - CAISSE PATERNELLE 1841 Úl na podstavci, létající včely / 3řádk.nápis ve věnci Sign., Ag 33 mm, 15.93 g
Lourdy - basilika, opis / jeskyně, opis, 1858 Punc., Ag ovál 28x36 mm, 4.6 g_orig.raž.ouško
Chorvatsko
Sign.VR - prof. Dr.Vatroslav Jagič (slavista), b.l. Portrét zprava, nápis, Sign., Bronz.plaketa 54x60 mm_jednostr.
Německo - Augsburg město
Nesign.- žeton k 100.výr.uzavření Vestfálského míru pro žáky gymnásia Sv.Anny 1748, budova gymnásia, opis / modlící se osoby, opis opis chronogramemv textu, Ag 35 mm, 3.89 g, LG.III/15, Erb.15762_RR!
Německo - Hamburg
Nesign. - vlastenecká společnost - za dlouholetou službu a věrnost Znak města převýšený sedící ženskou postavou, opis / úl se včelami, dvojitý opis 1765, Pozlac.Ag 27 mm, 8.94 g
Německo - Norimberg
Početní groš b.l. - francouzský typ, sedící panovník, opis / kříž s liliemi, opis - gotické písmo,, Cu 28 mm, 2.47 g_R!
Německo - Prusko
Loos, Pfeuffer - Friedrich II. - medaile k 100.výročí narození, 1840 Poprsí mírně zleva, dvojitý opis / jezdecká socha, 3řádk.nápis v úseči, opis, Sign., Bronz 49 mm_čet.hry R!
Německo - Regensburg
Nesign. - Masivní kovová plastika z tepané mědi na dvou podkladových dřevěných deskách - pohled na město a most přes řeku podklad.deska: 1250x645x13 mm měděný obraz: 1150x540x13 mm_R!
Z
Německo - Stuttgart
Nesign. - odměna za pilnost a dobré chování - základní škola, b.l. Úl se včelami / 8řádk.nápis, Sign.AD, Ag 25 mm, 5.39 g
Vilém II. - Medaile na vyhlášení války, 4.8.1914#Ag Hlava zleva, opis / 3 meče svisle, vročení, 9řádkový nápis, Sign. Lauer Nürnberg, Punc. 990, Ag 33 mm, 14.4 g, Zetzmann.2017, dr.hry