ČNS Šumperk, 77. aukce

Nesign. - početní peníz

Položka 2189
Vyvolávací cena: 440 Kč
Docílená cena: 650 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Nesign. - početní peníz, b.l. (cca 15.stol.) Královská koruna, opis / liliový kříž v 4dílném mezikruží Cu 25 mm_R!

Zachovalost: -1/1-