ČNS Šumperk, 77. aukce

Nesign. - Anežka česká - česká koruna

Položka 2186
Vyvolávací cena: 160 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - Anežka česká - česká koruna, b.l. Punc., Ag 30 mm, 7.37 g

Zachovalost: proof