ČNS Šumperk, 77. aukce

Nesign. - 20 let České republiky

Položka 2187
Vyvolávací cena: 220 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Pátek 11.11.2016, 20:00:00.

Česká Republika

Nesign. - 20 let České republiky, 1993 - 2013 V kotruně lípy nápis "20 let", opis / stylizovaný státní znak, nápis PRAVDA VÍTĚZÍ, Punc.999, Ag 33 mm, 15.62 g

Zachovalost: proof