Československo - plukovní pamětní medaile a odznaky
6.pěší pluk Hanácký 1948 - odznak na 30 výročí bitvy u Bachmače 7.3., Nesign., bronzový plech 26x36 mm s jehlicí
Československo - resortní medaile a odznaky
Zasloužilý člen Národního divadla, Nesign., zlacený a smaltov.bronz 32 mm s kovovým ráhnem, původní etue
Zaslouž. pracovník MNO (ministerstva národní obrany), číslo 26, zlac. smalt. bronz 35x47 mm se zavíracím špendlíkem, podobný jako Krubl.tab.30/2, vady mater.
Československo - různé
Budovatel Želivky, Nesign., zlacený a smaltovaný bronz 53x52 mm se zavíracím špendlíkem, miniatura, původní etue
SČM - odznak Stavba mládeže, Nesign., smaltovaný bronz 26x35 mm se zavír. špendlíkem, nep.poškoz.smalt
Fučíkův odznak za zásluhy o tisk, Sign.V.Vokálek, Punc. Ag900, 35x35 mm se zavíracím špendlíkem, 17.798g, původní etue RR!
Argentina
Záslužný Májový Řád - I.třída - velkokříž s šerpou, náprsní hvězda, miniatura, etue a dekret na jméno "Ing.Andrej Barčák", podpis presidentky Perónové RR!
Belgie
Řád Leopolda I. - V.třída - rytíř, BB.199, podobný VM.157b, Nimmergut.5/E, poškozený smalt středového medailonu, původní stuha s meči
Řád belgické koruny - typ 1897 - stříbrná medaile, BB.213, postříbřený bronz, původní etue
Řád Leopolda II. - typ 1908 - zlatá medaile, BB.230, zlacený bronz, původní stuha
Za zásluhy v průmyslu a zemědělství - typ 1905 - I. třída, BB.69, mírně poškozený smalt, původní stuha
Irák, republika, 1958 -
Řád Dvou řek - hvězda I.třídy, jako BB.13, ale vydání po roce 1958, Punc., zlacené a smaltované Ag925, vady smaltu
Pamětní medaile AH.1411/1990 - patrně za okupaci Kuvajtu, zlac. Ag? 50mm s původním závěsem bez stuhy, velké hrany, v reversu poškrábáno
Itálie - království
Řád svatých Mořice a Lazara - 2.třída - komandér, nepuncov.zlato cca 750/1000, BB.790, Nimmergut.262/B, dr.vady smaltu, zkrácená stuha, etue Cravanzola-Roma
Řád Italské koruny - kříž IV.třídy - důstojník, průvlečná stuha s rozetou, BB.813, Nimmergut.265/D, závěsná a knoflíková miniatura, původní etue
Řád Italské koloniální hvězdy - typ 1911 - klenot 2.třídy, BB.818, Nimmergut.192, puncované zlato, nep.poškoz.smalt, etue značená "Unione Milirare Roma"
Jordánsko
Řád Nezávislosti - II.třída - klenot na nákrční stuze, hvězda, miniatura, stužka do klopy, původní etue firmy Huguenin, Tam.566, Wer.str.272
Monako
Řád Sv.Karla Velikého (1858) - V.třída - rytíř, BB.22, Nimmergut.353/E, puncované Au, vybledlá stuha
Německo - Hamburg
Kříž za válečné zásluhy 1914, BB.11, Nimmergut.688, postříbřený a smaltovaný bronz 40x40 mm, s původním ouškem a závěsným kruhem, s přiloženou původ. stuhou
Kříž za válečné zásluhy 1914, BB.11, Nimmergut.688, postříbřený a smaltovaný bronz 40x40 mm, s původním ouškem a závěsným kruhem, nepůvodní stuha