Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Československo - resortní medaile a odznaky
Zasloužilý člen Národního divadla, Nesign., zlacený a smaltov.bronz 32 mm s kovovým ráhnem, původní etue