Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Československo - různé
Fučíkův odznak za zásluhy o tisk, Sign.V.Vokálek, Punc. Ag900, 35x35 mm se zavíracím špendlíkem, 17.798g, původní etue RR!