ČNS Praha, 80. aukce

SČM - odznak Stavba mládeže

Položka 2185
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Československo - různé

SČM - odznak Stavba mládeže, Nesign., smaltovaný bronz 26x35 mm se zavír. špendlíkem, nep.poškoz.smalt

Zachovalost: 1