Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Československo - různé
SČM - odznak Stavba mládeže, Nesign., smaltovaný bronz 26x35 mm se zavír. špendlíkem, nep.poškoz.smalt