Nesign.- upomínka na lidovou slavnost v Prátru 1865 - hlava zleva, německý opis / 3-řádkový německý nápis, věnec, cín 33 mm s původním raženým ouškem, patina R!
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Nesign. - úmrtní medailka 30.1.1889 - hlava zprava, opis / koruna, žezlo a meč na podušce, data narození a úmrtí, Nesign., bronz 26 mm, ouško odstraněno
Olomouc-arcibiskup., Josef Vrána, 1973 - 1987
Doležal a Grmela - medaile na konsekraci 4.3.1973 - poprsí v mitře zleva, opis/ arcibiskupský osobní znak a latinský opis, Sign., patin. postříbř. bronz 60 mm
Praha - Strašnice
Svěcení farní kaple 31.8.1930, Nesign., hliník 35x35 mm s původním raženým ouškem, Přib.723, stopy prasklého razidla, nep.rysky
Praha - metropolitní chrám Svatého Víta
Sarkofág sv. Jana Nepomuckého / 6-řádkový český nápis, 1829, litý bronz 43 mm s původním ouškem, 24.934g, Přib.578b, pěkná patina
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 4 medailonky světců a nápis / znaky pěti zemí ČSR, nápis a vročení (milenium 1929), Sign. Karnet-Kyselý, hliník 26 mm s původ. raženým ouškem
Církevní medaile - Cyril a Metoděj
Bodi - svatí Cyril a Metoděj nad mapou Evropy, latin. opis/ svatý Benedikt nad mapou Evropy, latinský opis, Sign.LB, zlacený bronz 70 mm
Bodi - svatí Cyril a Metoděj nad mapou Evropy, latin. opis/ svatý Benedikt nad mapou Evropy, latinský opis, Sign.LB, patinovaný bronz 70 mm, původní etue
Bodi - svatí Cyril a Metoděj nad mapou Evropy, latin. opis/ svatý Benedikt nad mapou Evropy, latinský opis, Sign.LB, postříbřený bronz 70 mm, původní etue
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Kozák - Gustav Skalský (1891 - 1956) 1981 - hlava zleva, nápis / denár Soběslava Slavníkovce, pět kruhů a nápis, Sign., patinov.bronz 60 mm, BK.20 (500 ks)
České Budějovice - pobočka ČNS
Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., postříbřený bronz 42mm, BK.1D, krásná patina RR!
Hradec Králové - pobočka ČNS
Polívka - 10.výročí nálezu denárů 1970/1980 - replika nalezeného denáru, vročení, opis / velké písmeno "G" ve štítu, opis, klipa Ag 25x25 mm, 6.252g, BK.4, pat.
Liberec-Jablonec - pobočka ČNS
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika aversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, Ag900, 27mm, 3.455g, BK.25/3, pat.
Přibyl - 25 let pobočky 1949/1974 - replika reversu pražského groše Jiřího z Poděbrad / znaky Liberce a Jablonce, písmo, Ag900, 27mm, 3.397g, BL.25/4, pat.
Olomouc - pobočka ČNS
Löffelmann - VI.numismatické dny 1961 - moravská orlice, opis / jehlan ovinutý révou, opis, Nesign., hliník 31 mm, BK.28/12 (200 ks) R!
Grmela a Doležal - Přemyslovský palác 1985 - sloup s klenbou, figurální fragment, nápis / románské prvky výzdoby, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, FM.26
Opava - pobočka ČNS
Vitanovský - Přemek Opavský (1365-1433) 1985 - stoj. kníže s mečem a praporcem, budovy, opis / monogram, kaple svatého Kříže, opisy, Sign., bronz 60mm, BK.17
Plzeň - pobočka ČNS
Kolářský - 1000 let Staré Plzně 1976 - líc Jaromírova denáru, opis / rub Jaromírova denáru, opis, Nesign., Punc., Ag900, 27mm, 5.442g, BK.5 (460ks), patina
Příbram - pobočka ČNS
Peter - 100 let dosažení hloubky 1000 metrů 1975 - budovy dolu Vojtěch, znak, opis / vavřínový věnec, nápis a opis, Sign., postř.bronz 29 mm, BK.1B