ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu

Položka 2561
Vyvolávací cena: 200 Kč

Aktuální cena: 700 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

České Budějovice - pobočka ČNS

Malátová - 25 let pobočky 1952/1977 - replika aversu tolaru Rudolfa II./ znak města, vročení, opis, Sign., postříbřený bronz 42mm, BK.1D, krásná patina RR!