ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Kolářský - 1000 let Staré Plzně 1976 - líc Jaromírova

Položka 2568
Vyvolávací cena: 120 Kč

Aktuální cena: 120 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Plzeň - pobočka ČNS

Kolářský - 1000 let Staré Plzně 1976 - líc Jaromírova denáru, opis / rub Jaromírova denáru, opis, Nesign., Punc., Ag900, 27mm, 5.442g, BK.5 (460ks), patina