Čínské amulety
Bronzový kruhový amulet - v rev.7 hvězd + slunce + měsíc Bronz 39 mm, 19,53 g, Hart.II.4.705
Indie, Victoria, 1837 - 1901
2 Annas 1890, KM.488 Georg VI. - 1/4 Rupie 1945, KM.547
Japonsko - epocha Tempo, 1830 - 1844
100 Mon b.l. (1835 - 1870), oválný 32x49 mm, Cr.7.1
Japonsko - epocha Edo, 1603 - 1867
200 Mon b.l. (1865), prov.Tosa na ostrově Šikoku, Bronz 36,5x52 mm
Austrálie, Elizabeth II., 1952 -
1 Dolar 2022, Ag unce 999.9, Kangaroo_dr.škr. v av. orig.kapsle
50 Cent 2014, Ag 1/2unce 999, žralok bílý
Medaile vydané Českou Numismatickou Společností
M.Filová - medaile k 100.výročí založení České numismatické společnosti - 1919 - 2019, sedící sv.Eligius, opis / sedící alegorická ženská postava, opis, Sign., ryz.999/1000, Ag 50 mm, 63,3 g (3 unce) MF.A1/47b_orig.etue
M.Knobloch - Karel IV. - 600. výročí úmrtí, 1978#Ag Trůnící Karel IV. zpředu, opis a nápis / gotické "K", kružba, znaky, opis, Sign., Punc.750, Ag 40 mm, 30,00 g, BK.1/14, MF.A1/14c
P.Soušek - Paladium Země české a Blaničtí rytíři, 2023 Paladium uprostřed, 2řádk.nápis v úseči, opis / Blaničtí rytíři v krajině, opis, Punc., Ag 50 mm, 59,2 g (2 Tolar)
Zd.Šejnost - Josef Šejnost 1878 - 1941, 1978 Hlava zprava, opis / deset medailí po obvodu, opis Sign., Bronz 60 mm, BK.1/26, MF.A1/13a, Bo.921f
P.Soušek - morový tolar Covid 19, 2020 Stojící sv.Václav s praporcem a se štítem, dvojitý opis / had na kříži skupina mužů, opis, Sign.Sou, Ag 999/1000, 44 mm, 29,15 g_R!
Brno - pobočka ČNS
Žeton k 174. aukci brněnské pobočky, 14.10.2017 Poprsí Marie Terezie, opis / orlice, opis / orlice v ozdobné kartuši, opis, Sign.JJ (J.Jelínek), Ag 27,5 mm, 17,2 g, nákl.80 ks, MF.A2/91c, Sas.48b
Žeton k 183. aukci brněnské pobočky, 8.10.2022 Replika tolaru Viléma z Rožmberka, porpsí čelně, opis / Svatý Kryštof, opis, sign.JJ (J.jelínek), Cu 40 mm, 22,6 g, nákl.93 ks, Sas.57f
Česká Lípa - pobočka ČNS
Wilhelm Horn - k 200. výročí narození 1809 - 2009 Poprsí čelně, opis / pohled na fotografický přístroj, opis DAGUERROTYPIE, dvojitý opis, Sign.Sou, Cu 40 mm
Cheb - pobočka ČNS
Z.Kolářský - 15 let pobočky 1969 - 1984#Ag Poprsí vévody čelně mírně zprava, opis / chebské historické budovy, opis, Sign., Punc.0,925, Ag 45 mm, 25,13 g, náklad.200 ks, MF.A11/12a
Z.Kolářský - 20 let pobočky 1969 - 1989#Ag Poprsí vévody čelně mírně zprava, opis / velký znak s Řádem zlatého rouna, opis, Sign., Punc.0,900, Ag klipa 30x30 mm, 12,59 g náklad.300 ks, MF.A11/15a
Jihlava - pobočka ČNS
L.Kozák - románská bazilika v Třebíči, 1987 Hlavní portál chrámu, hlavice sloupu, písmo / pohled na baziliku, opis, Sign., Bronz 60 mm, BK.18/4, MF.A14/4b
Pardubice - pobočka ČNS
T.R.Dušek - 30 let pobočky, 1954 - 1984 Znak města, lipová ratolest, vročení opis / vavřínová ratolest, nápis a opis, Postř.bronz 50 mm, BK.31/6, MF.A27/7a
Příbor - pobočka ČNS
Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na dominanty města, opis / styliz.replika tolaru moravských stavů, Sign., Punc.0.900, Ag 33 mm, 7,15 g, BK.34/2, MF.A32/2a
Braun Rudolf, 1830 - 1899
Zemědělská rada pro král.České - Za zásluhy, b.l.#Ag Český znak v ozdobném štítu, něm.opis / něm. nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 46 mm, 39,93 g, MZČ.154/9_n.hry