Pátek 10.5.2024, 20:00:00.
Cheb - pobočka ČNS
Z.Kolářský - 15 let pobočky 1969 - 1984#Ag Poprsí vévody čelně mírně zprava, opis / chebské historické budovy, opis, Sign., Punc.0,925, Ag 45 mm, 25,13 g, náklad.200 ks, MF.A11/12a