Pátek 10.5.2024, 20:00:00.
Braun Rudolf, 1830 - 1899
Zemědělská rada pro král.České - Za zásluhy, b.l.#Ag Český znak v ozdobném štítu, něm.opis / něm. nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 46 mm, 39,93 g, MZČ.154/9_n.hry