Brno - pobočka ČNS
Žeton k 169.aukci brněnské pobočky 21.3.2015 Portrét Štěpána Šlika, opis / M.J.Hus na hranici, dvojitý opis Cu 36 mm, MF.A2/82d, Sa.43d
Žeton k 170.aukci brněnské pobočky 3.10.2015 Český lev ve čtverci, opis / koruna, dvojitý opis Ag 24 mm, tl.5,5 mm, 23,62 g, MF.A2/84b, Sa.44b
Žeton k 170.aukci brněnské pobočky 3.10.2015 Český lev ve čtverci, opis / koruna, dvojitý opis Ag 24 mm, tl.0,7 mm, 2,3 g, MF.A2/84c, Sa.44c
Žeton k 170.aukci brněnské pobočky 3.10.2015 /Ceský lev ve čtverci, opis / koruna, dvojitý opis Cu 24 mm, MF.A2/84d, Sa.44d
Žeton k 175.aukci brněnské pobočky 17.3.2018 Poprsí biskupa s berlou, opis / orlice, opis, Ag 20,5 mm, 1,6 g Sa.49d, MF.A2/93d
České Budějovice - pobočka ČNS
Jarmila Malátová - 25 let pobočky, 1977#Ag Replika Av. tolaru Rudolfa II. / znak, vročení, opis, Sign., Punc., Ag 900/1000, 42 mm, BK.A7/1B, MF.A5/1a_R!
Hradec Králové - pobočka ČNS
M.Polívka - 10.výročí nálezu denárů, 1970 - 1980 Replika nalezeného denáru, vročení, opis / písmeno G ve štítu, opis, Klipa Ag 25x25 mm, 6.1 g, BK.14/4, MF.A10/4a
M.Knobloch - Alois Rašín, 1876 - 1923, 1993#Br Poprsí mírně zprava, nápis / faksimile 1 Koruny 1919, Sign., Bronz.plaketa 60x52 mm, FM.A14/17c
Vít - vlastivědný zájezd na Podkarpatskou Rus 2.-10.8.2008 Znak Podkarpatské Rusi, dvojitý opis, vročení / čs.lev 1938, dvojitý opis, Sign., Al 42 mm, MF.A10/29d
Květa Paitnerová - medaile k 50 letům pobočky 1956 - 2006 Jména zakládajících členů, opis / městský znak, opis Tombak 45,5 mm, MF.A10/26b
Petr Soušek - 55 let pobočky b.l. (2011) Dvě věže chrámu sv.Ducha, uprostřed G, opis Ag 33 mm, 15 g, MF.A10/32b
0/-
Cheb - pobočka ČNS
Z.Kolářský - 1/2 Tolarová klipa, 1969 - 1989 Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / jeho znak, opis Sign., Punc., Ag 900/1000, 30x30 mm, 12.8 g, MF.A11/15a
Ivančice - pobočka ČNS
K.Zeman - 20 let pobočky, 1979#Br Poprsí A.Muchy zpředu, nápis / motiv z Muchova plakátu, nápisy, Sign., Bronz 60 mm, BK.17/4, MF.A13/4a
Pardubice - kroužek numismatiků
F.Vítek a B.Jarý - 600 let povýšení na město, 1940 Zelená brána, znak, opis a nápis / zámek, 4 erby majitelů, opis, Sign., Bronz 50 mm, podobný BK.31/1
Pardubice - pobočka ČNS
D.Zahradník - 25 let pobočky, 1954 - 1979#Ag Replika tolaru Jana z Pernštejna - místo kladského znaku nápis, Ag 900/1000, 41 mm, 25.3 g, BK.31/5, MF.A27/6a
D.Zahradník - 25 let pobočky, 1954 - 1979#Postř. Replika tolaru Jana z Pernštejna - místo kladského znaku nápis, Postř.bronz (znač.METAL) 41 mm, BK.31/5A
B.Jarý - Jan z Pernštejna - 400.výročí úmrtí, 1948 Poprsí zprava, vročení, opis / znak Pernštejnů s přilbicí a klenotem, opis, Sign., Br 40 mm, BK.31/3, MF.A27/3c
Příbram - pobočka ČNS
M.Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku, 1987 Replika Rv. mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy Sign., Punc., Ag 900/1000, 36 mm, 25.8 g, MF.A33/7a
A.Peter -100.výročí dosažení kolmé hloubky 1000 M 1875 - 1975 Stylizovaná budova dolu Vojtěch, opis / 7řádk.nápis, opis Ag 29 mm, 12,3 g, BK.35/1, MF.A33/1a_orig.kapsle s plombou
A.Peter - 760 let horního města 1216 - 1976 a 10 let pobočky 1966 - 76 Znak města, dva horníci, opis / denár, 6řádk.nápis, Punc. Ag 36 mm, 23,7 g, BK.35/2, MF.A33/2b