Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Příbram - pobočka ČNS
M.Vitanovský - 100 let kutnohorského dvouzlatníku, 1987 Replika Rv. mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy Sign., Punc., Ag 900/1000, 36 mm, 25.8 g, MF.A33/7a