Pátek 27.11.2020, 20:00:00.
Cheb - pobočka ČNS
Z.Kolářský - 1/2 Tolarová klipa, 1969 - 1989 Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / jeho znak, opis Sign., Punc., Ag 900/1000, 30x30 mm, 12.8 g, MF.A11/15a