Údobí let 1939 - 1945 / Slovensko
20 Ks 1941 - dvojitý kříž na rotundě, 14.780g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
0/1
Koruna 1944 (CuNi), 4.938g, patina R!
20 Haléř 1940, CuZn, silný střížek (2.018g), slabý střížek (pouze 0.974g !!!), pěkná patina 2ks
1-0
20 Haléř 1941 (CuZn), 1.978g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
Údobí let 1945 - 1953
5 Koruna 1952 - nevydaná - původní ražba, 1.682g, zcela nepatrné vady materiálu, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř R!
Koruna 1947 (Al) - původní ražba, 1.231g, přiložen posudek soudního znalce MUDr.Zd.Petráně, nep.hr., nep.rysky, patina RR!
50 Haléř 1953, 0.668g, nep.hr., vl.rysky, patina, téměř R!
Údobí let 1953 - 1960
100 Kčs 1955 - Osvobození - Sign. JB širší bez patek, 24.156g, nep.hr., nep.rysky, téměř
25 Haléř 1954, 1.388g, nep.hr., vlas.rysky, téměř R!
25 Haléř 1954, 1.425g, dr.hr., dr.rysky, mírně kor., patina R!
Údobí let 1961 - 1969
50 Haléř 1969 - bez teček po stranách letopočtu - původní ražba, 2.986g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
50 Haléř 1969 - bez teček po stranách letopočtu - původní ražba, 2.979g, dr.hr., nep.rysky, patina R!
10 Haléř 1963 - s tečkama po stranách letopočtu - původní ražba, 1.148g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
10 Haléř 1963 - s tečkama po stranách letopočtu - původní ražba, 1.155g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
3 Haléř 1962 - původní ražba, 0.687g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
Údobí let 1990 - 1993
50 Kčs 1990 - svatá Anežka - bez signatury v aversu, kapsle
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR (bez tečky, šikmé stojny písmene M, výška písmen cca 0.8mm), 8.297g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
Česká republika, 1993 -
500 Kč 2011 - 200 let naroz. Karla Jaromíra Erbena, KM.123 (Ag925, 25.0g, 7.300ks), kapsle
500 Kč 2011 - 200 let naroz. Karla Jaromíra Erbena, KM.123 (Ag925, 25.0g, 10.800ks), kapsle, etue
500 Kč 2012 - 100 let narození Jiřího Trnky, KM.131 (Ag925, 25.0g, 12.100ks), kapsle, etue