Údobí let 1990 - 1993
10 Kčs 1990 - TGM, Sign.MR (bez tečky, šikmé stojny písmene M, výška písmen cca 0.8mm), 8.297g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!